Biz Kimiz

Hasar Değerleme Hizmetleri

Kaza sonrası hasar gören araçların 2.el değer kaybı uzman eksperlerimiz tarafından raporlanmak suretiyle doğru olarak tespit edilir ve tahsil edilmesine imkan sağlanmış olur.

Aracın Kilometresi, Piyasa değeri, Hasar geçmişi ve niteliği hasar değer kaybının hesaplanmasına etki eden başlıca faktörlerdir.

Gayrimenkul Değerleme Hizmetleri

2007 yılında Bursa merkezli olarak kurulmuş olan firmamız, yurdumuzun tümünde, gayrimenkul ve buna bağlı hak ve menfaatlerini de dikkate alarak değerlemek üzere, S.P.K. Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı (eksper) kadrosuyla hizmet vermektedir.

Gayrimenkul tanımına giren Arsa ve Arazi, Konut, Fabrika, Otel, Benzin İstasyonu, Ticari Yapılar, Projeler vb. tüm taşınmazlar, değerleme faaliyetimizin içinde bulunmaktadır. Gayrimenkulün niteliğine göre, gerekli yöntemler uygulandıktan ve yasal araştırmaları yapıldıktan sonra Mühendis, Mimar, İktisatçı uzman kadromuz tarafından taşınmazın değerini ifade eden Gayrimenkul Değerleme Raporu düzenlenmektedir.

Gayrimenkul Değerleme Raporu (ekspertiz); güncel alım-satım değeri, teminat değeri, ipotek değeri, kira değeri, ayni sermaye değeri, üst hakkı değeri, ortaklığın giderilmesi veya miras paylaşımı aşamasındaki değeri, marka değeri, maliyet değeri, teminat değeri, yatırımın fizibilite değeri, kentsel dönüşüm projeleri ve gayrimenkul projelerinin değerini tespit etmek amacıyla yapılmaktadır.

0545 375 91 10